Program stażowy GAP

To program krótkoterminowych, płatnych staży w największych przedsiębiorstwach w Polsce, który stworzyliśmy dla naszych studentów. Dzięki niemu nasi studenci uzyskują praktyczne umiejętności wymagane przez pracodawców na rynku pracy.
Każdego roku ok. 30  studentów bierze udział w Programie. Na staż nigdy nie trafiają osoby przypadkowe. Nasi studenci są wyłaniani w drodze konkursu.  Program promuje najzdolniejszych i najbardziej aktywnych studentów, którzy pracą na rzecz własnego rozwoju oraz realizacją inicjatyw na rzecz środowiska akademickiego wyróżniają się ponadprzeciętną wiedzą i aktywnością.

Dołącz do programu i wypromuj swoją firmę

Program jest jednym z elementów budowania trwałej współpracy naszego środowiska z wiodącymi instytucjami gospodarczymi i administracyjnymi.

Naszymi partnerami są m.in.:

  • Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK),
  • Kapsch Telematic Services,
  • Orange Polska,
  • Polski Fundusz Rozwoju,
  • Tauron,
  • Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

Program stażowy GAP jest realizowany na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie przez Katedrę Gospodarki i Administracji Publicznej oraz Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej, przy współpracy z publicznymi i prywatnymi przedsiębiorstwami.

GAP Community

Społeczność GAP tworzą pracownicy i studenci Wydziału Gospodarki i Administracji Publicznej UEK oraz pracownicy jednostek zewnętrznych, dzięki którym nasza działalność jest tak różnorodna.

Jesteśmy społecznością ludzi otwartych na świat. Łączy nas nie tylko miejsce pracy, ale prawdziwa pasja i zaangażowanie. Każdy z nas jest ekspertem w swojej dziedzinie, a naszą postawę można streścić w trzech słowach – wiedza, rozwój, zmiana społeczna.

Zapraszamy do kontaktu!

Publikacje

Nasi pracownicy wydali
Kultura a rozwój

J. Hausner, A. Karwińska, J. Purchla

Więcej
Governance
Wybór tekstów klasycznych

J. Hausner, B. Jessop, S. Mazur

Kup teraz
Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27,
31-510 Kraków

Dziekanat:
Budynek Główny
II piętro, pok. 207 i 209
12 293 59 23
gap@uek.krakow.pl

Wydział Gospodarki i Administracji Publicznej

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27,
31-510 Kraków

Dziekanat:
Budynek Główny
II piętro, pok. 207 i 209
12 293 59 23
gap@uek.krakow.pl