Wyniki I naboru w ramach nowego programu stażowego dla studentów GAP i GP

 

Mamy przyjemność poinformować o wynikach pierwszego naboru na staże w ramach projektu Staże drogą sukcesu zawodowego studentów kierunku Gospodarka i Administracja Publiczna oraz Gospodarka Przestrzenna UEK. Dziękujemy za duże zainteresowaniem naszym konkursem – aplikacje złożyło blisko 100 studentów!

Z pewnością ucieszy Was fakt, że udało nam się pozyskać więcej miejsc stażowych niż pierwotnie zakładaliśmy – ostatecznie w ramach tego naboru będzie mogło zdobyć doświadczenie zawodowe aż 65 osób. Poniżej znajdziecie zestawienie z punktacją i przypisaną w ramach naboru instytucją partnerską, w której odbędziecie staż. Jeśli nie znaleźliście swojego numeru albumu, to oznacza, że niestety nie udało Wam się zakwalifikować. Nie przejmujcie się jednak – jeszcze przed wakacjami planujemy kolejną rekrutację. Z tego tytułu zachęcamy Was do zwiększenia swojej aktywności akademickiej, co wpłynie pozytywnie na szanse podczas naboru.

W najbliższych dniach będziemy kontaktować się ze zwycięzcami pierwszego naboru, aby ustalić dalszy plan działań koniecznych do zrealizowania, aby rozpocząć staż.

Wyniki I naboru

Dowiedz się więcej o projekcie stażowym dla studentów GAP i GP