W dniach 4-5 lipca w Wiedniu odbyło się spotkanie przedstawicieli uczelni partnerskich uczestniczących w pracach nad projektem Teaching Digital Entrepreneurship, którego koordynatorem jest Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Głównym celem projektu jest umożliwienie rozwoju oferty dydaktycznej nauczania przedsiębiorczości w epoce cyfrowej. Dotychczas zespół projektowy wypracował ramy teoretyczne dla omawianych zagadnień, w tym powstały produkty takie jak: wytyczne do nauczania przedsiębiorczości cyfrowej, Textbook: Doing business digitally oraz Casebook: How to do business in digital era? Wszystkie produkty dostępne są na stronie internetowej projektu: ted.uek.krakow.pl

Podczas lipcowego spotkania partnerzy z Austrii, Włoch, Hiszpanii, Ukrainy oraz Polski omawiali dotychczasowe postępy projektu oraz sposób organizacji zadań, które rozpoczną się już wkrótce.

Projekt Teaching Digital Entrepreneurship finansowany jest w ramach programu Erasmus+ partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego.

Logo Teaching Digital Entrepreneurship
Logo Erasmus+