Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej UEK

Serdecznie zapraszamy na seminarium upowszechniające wyniki międzynarodowego projektu Teaching Digital Entrepreneurship. Spotkanie odbędzie się 28.04.2023 (piątek) w godzinach 9:00–11.00 w budynku G (sala 13).

Podczas seminarium chcemy podzielić się z Państwem doświadczeniami z realizacji projektu oraz zaprosić do dyskusji panelowej na temat przedsiębiorczości w erze cyfrowej. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki środowiska akademickiego i biznesu.  


O projekcie: 

Gospodarka cyfrowa oraz nowe technologie powodują zmiany w funkcjonowaniu firm, a tym samym konieczność dostosowywania programów nauczania przedsiębiorczości do nowo pojawiających się wyzwań. Celem zespołu projektowego pod kierownictwem prof. dr. hab. Marka Ćwiklickiego było wypracowanie rozwiązań, które podniosą jakość kształcenia i będą odpowiadały współczesnym potrzebom społeczeństwa i gospodarki. Efektem pracy w projekcie są: wytyczne do nauczania przedsiębiorczości cyfrowej  textbook „Doing business digitally” oraz casebook „How to do business in digital era”, a także sylabusy do zagadnień związanych z przedsiębiorczością cyfrową.  

Serdecznie zapraszamy! 

Zespół TED 

Projekt „Teaching Digital Entrepreneurship” jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+ partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego. Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie występuje w roli lidera. Partnerami konsorcujm są: University of Jaen (Hiszpania), Borys Grinchenko Kyiv University (Ukraina), University of Naples Parthenope (Włochy), Vienna University of Economics and Business (Austria), University of Salerno (Włochy) oraz University of Foggia (Włochy). Szczegółowe informacje dotyczące projektu mogą Państwo znaleźć na stronie internetowej: ted.uek.krakow.pl  

Logotyp firmy TED (Teaching Digital Entrepreneurship)
Logotyp Erasmus+
Skip to content