Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej UEK

Katedra Zarządzania Organizacjami Publicznymi serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą międzynarodowy projekt „Teaching Digital Entrepreneurship”. Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej 02.06.2023 (piątek) w godzinach 9:30-16:00.  

Gospodarka cyfrowa oraz nowe technologie powodują zmiany w funkcjonowaniu firm, a tym samym konieczność dostosowywania programów nauczania przedsiębiorczości do pojawiających się wyzwań. W odpowiedzi na te potrzeby międzynarodowy zespół pod kierownictwem prof. dr hab. Marka Ćwiklickiego wypracował rozwiązania podnoszące jakość kształcenia, które odpowiadają współczesnym potrzebom społeczeństwa i gospodarki. Podczas wydarzenia, na które mamy przyjemność Państwa zaprosić chcielibyśmy podzielić się doświadczeniami z realizacji projektu i zaprezentować produkty stworzone w jego ramach. Spotkanie jest również przestrzenią wymiany doświadczeń związanych z dostosowywaniem narzędzi i metod dydaktycznych do wymagań rynku pracy. 

Wydarzenie odbędzie się 02.06 (piątek) w godzinach 9.30 – 16.00 w formule hybrydowej:  

  • na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (pawilon C, Nowa Aula),     
  • transmisja za pośrednictwem platformy zoom  

Konferencja jest częścią projektu, który jest finansowany w ramach programu Erasmus+ partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat projektu i powstałymi w jego ramach produktami na stronie internetowej: www.ted.uek.krakow.pl  

Skip to content