Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej UEK

Uroczysta Graduacja Absolwentów Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej

Uroczysta Graduacja Absolwentów Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej

W piątek, 20.10.2023 r. w Sali Senackiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, odbyła się Uroczysta Graduacja Absolwentów Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej.

W uroczystości wzięli udział m.in. JM Rektor i Prorektor ds. Kształcenia i Studentów, Dziekan Kolegium, Dyrektorzy Instytutów, Promotorzy, Recenzenci, Wykładowcy oraz goście specjalni. Uroczystość swoim występem uświetnili Artyści z Akademii Muzycznej im. Krzysztofa Pendereckiego w Krakowie.

Podczas wydarzenia Absolwenci kierunków prowadzonych w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Studiów Miejskich, Instytucie Politologii, Socjologii i Filozofii oraz w Instytucie Polityk Publicznych i Administracji, otrzymali listy gratulacyjne, a najlepsi z nich pamiątkowe pióra.

Gościem specjalnym był Pan Piotr Palutkiewicz, wiceprezes Warsaw Enterprise Institute, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (kierunek Gospodarka i administracja publiczna), który podzielił się swoim doświadczeniem i wygłosił inspirujące przemówienie.

Podczas Uroczystej Graduacji poznaliśmy również laureatkę nagrody im. Profesora Jerzego Indraszkiewicza. Nagrodę otrzymała:

– mgr Magdalena Woźniak – Absolwentka kierunku Gospodarka i administracja publiczna

Wszystkim Absolwentom życzymy samych sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Galeria zdjęć

Skip to content