Kontrast
 • English

 • 51. Sympozjum Naukowe „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”

  Sympozja Naukowe z cyklu “Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna” stanowią innowacyjny, prowadzony od 1995 roku projekt edukacyjny. Dzięki temu sympozja stanowią niezwykle atrakcyjną formę edukacji, która uzupełnia tradycyjny system kształcenia.

  Uczestnikami sympozjów naukowych są przede wszystkim studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ale również pracownicy innych uczelni wyższych, a także zaproszeni prelegenci i goście. Dzięki możliwości swobodnej dyskusji z głównymi aktorami życia politycznego i gospodarczego w Polsce tworzymy międzypokoleniową i międzysektorową platformę wymiany doświadczeń. Każdemu Sympozjum towarzyszy bogaty program kulturalny i rozrywkowy, który umożliwia nam międzypokoleniową integrację oraz budowanie trwałych relacji, dzięki którym sympozja wyróżniają się na tle innych konferencji. Tematyka konferencji dobierana jest w taki sposób, aby odnosiła się do aktualnych wydarzeń gospodarczych bezpośrednio dotyczących Polski i jej otoczenia. W bogatej ofercie każdego sympozjum znajdują się m.in.: tematycznie dobrane panele, wykłady mistrzowskie, tradycyjne spikerowanie oraz mecze piłki nożnej. Sympozja Naukowe „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna” organizowane są 2 razy w roku akademickim: w semestrze zimowym oraz letnim.

  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji – 51. Sympozjum Naukowym „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”, które odbędzie się w dniach 15-16 stycznia. Z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej, po raz pierwszy w historii sympozjum odbędzie się w formule hybrydowej oraz jest bezpłatne. Rejestracja na platformie jest możliwa dla każdego.

  Podczas wydarzenia zostaną poruszone dwa bloki tematyczne:

  • Kompetencje przyszłości
  • Inwestycje i odporność gospodarcza – wyzwania dla Polski

  Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

  Pomimo braku możliwości fizycznego spotkania, odtworzyliśmy wszystkie punkty programu, z których Sympozjum GAP na przestrzeni lat stało się słynne: zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnym Śpiewograniu, spotkaniu z Gościem Niespodzianką, Wykładzie Mistrzowskim, meczu piłki nożnej w formule e-sportu, w koncercie zespołu “Kwiat Jabłoni”, który odbędzie się w drugi dzień sympozjum.

  Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do rejestracji, która jest dostępna na oficjalnej stronie Sympozjum.  Dzięki nowoczesnej, wirtualnej platformie każdy uczestnik będzie miał dostęp do wszystkich transmisji na żywo, materiałów, w tym także wystawy multimedialnej oraz możliwość zadawania pytań prelegentom czy rozmowy poprzez czat.

  Aby zarejestrować się i móc śledzić wydarzenia w ramach 51. Sympozjum, należy:

  1. Wejść na stronę internetową sympozjumgap.pl
  2. Wybrać opcję „Zarejestruj się”, wypełnić krótki formularz oraz kliknąć opcję „Wyślij”
  3. Na podany adres e-mail zostanie przesłany kod do logowania
  4. Aby zalogować się na platformę należy założyć konto na stronie sympozjumgap.pl. Użyj swojego adresu e-mail i kodu do logowania.

  Odpowiedzi na dodatkowe pytania mogą Państwo zadawać e-mailem pod adres: maria.wirchnianska@uek.krakow.pl