Światowej klasy socjolog poprowadzi wykłady dla studentów Wydziału GAP

Zapraszamy serdecznie do udziału w wykładach prowadzonych przez prof. Briana Philipsa, goszczącego w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Profesor B. Philips z Grand Valley’s State University jest światowej klasy socjologiem, prowadzącym badania m.in. w zakresie deindustrialization, stratification, Labor/Management Relations.

Specjalnie dla studentów naszego Wydziału prof. B. Philips poprowadzi w semestrze letnim 2017/18 dwa przedmioty do wyboru:

  • Social Stratification,   3 ECTS; (1 wykład tygodniowo) – oferta skierowana głównie do studentów I stopnia: kierunków Socjologia,  Administracja, Gospodarka przestrzenna,
  • American Dream,   3 ECTS; (1 wykład tygodniowo) – oferta skierowana głównie do studentów II stopnia kierunków: Gospodarka i Administracja Publiczna oraz Gospodarka przestrzenna.

Z prezentowanej oferty mogą skorzystać także studenci innych roczników czy kierunków pod warunkiem zapisania się (informacje poniżej).

Zachęcamy do udziału w zajęciach Profesora B. Philipsa ze względu na ich tematykę, wyjątkowy sposób prowadzania zajęć oraz unikatową możliwość „dodatkowych konsultacji z native speakerem”.

Zapisy prowadzone będą na drugim spotkaniu z każdego z przedmiotów. Wpisanie na listę w ramach danego przedmiotu będzie równoznaczne z wnioskowaniem przez Studenta/tkę do Dziekana WGAP o wpisanie tego przedmiotu do Państwa planu studiów w semestrze letnim 2017/18. Oznacza to także konieczność wywiązania się z wymagań stawianych przez Pana Profesora i uzyskanie pozytywnej oceny.

Warto potraktować te zajęcia jako przygodę lub „przedsmak” studiowania na uczelni zagranicznej. Towarzystwo zagranicznych studentów z programu ERASMUS w ramach zajęć prof. B. Philipsa w UEK GWARANTOWANE.